Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Policach na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach po raz piętnasty zorganizowano Policki Puchar Europy pod patronatem burmistrza Polic Władysława Diakuna.

Pierwsza edycja turnieju rozegrana zostały w nocy z 30 kwietnia na 1 maja 2004 roku, kiedy Polska wstępowała do Unii Europejskiej.

- Od piętnastu lat spotykamy się tutaj co roku, aby wspólnie świętować wejście Polski do Unii Europejskiej – powiedział Andrzej Rogowski, organizator turnieju.

Do Polic przyjechały m.in. zespoły z Puław, Poznania oraz Pasewalku. Tradycyjnie już wystąpiły zespoły reprezentujące oldbojów Chemika Police oraz TKKF Tytan Police.

Zwycięzcami XV edycji Polickiego Pucharu Europy została drużyna United Poznań 1998. Na drugim stopniu podium uplasowali się oldboje Stali Stocznia Szczecin, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy firmy Greorex.

Nagrody zwycięzcom wręczył burmistrz Polic Władysław Diakun.