KONFERENCJA PRASOWA

Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej 16 września 2016r., burmistrz Polic Władysław Diakun i Przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Witold Król poinformowali o konsultacjach społecznych w sprawie budowy pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Policach oraz o obchodach 70-lecia polskiej administracji Polic. Konsultacje w sprawie pomnika rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 19 września  i potrwają do 7 października 2016r.

Udział w konsultacjach mogą wziąć wszyscy mieszkańcy gminy, bez względu na wiek – podkreślił Witold Stefański, naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury. Burmistrz Diakun i Przewodniczący Król akcentowali natomiast, że ważne jest, aby wypowiedziało się w tej sprawie jak najwięcej mieszkańców. Ulotki z informacją i ankietą trafią do wszystkich skrzynek pocztowych. Więcej informacji na stronie: www.konsultacje.police.pl.  

W ramach obchodów 70-lecia polskich Polic odbędzie się konferencja historyczna, w środę, 21 września 2016 r.  o godz. 13:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Towarzyszyć jej będzie wystawa fotograficzna. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
piątek, 16 września 2016 roku