4 BIEG SZLAKIEM DZIKA

W sobotę 23 sierpnia 2014r. odbędzie się  4  Edycja Biegu Szlakiem Dzika. W tym roku organizacją  przedsięwzięcia zajmuje się Wojciech Bobrowski – sportowiec z Polic. Bieg odbędzie się polickimi szlakami biegowymi, najpiękniejszymi trasami leśnymi Puszczy Wkrzańskiej. Uczestnicy będą musieli dwukrotnie przebiec pętlę  o długości 5 km, a na niej - duże podbiegi, rowki, wąwozy oraz błoto. Bieg Dzika adresowany jest do wszystkich grup wiekowych - od przedszkola na dystansie 100 m do weterana na trasie 10 km.

Bieg podzielny jest na wiele kategorii:  OPEN, Wszystkie Kategorie Wiekowe, Bieg Rodzinny, Wszystkie Służby Mundurowe, Mistrzostwa Drużyn, Biegi dla Dzieci. W każdej z kategorii wyjątkowe nagrody - Puchary Dzika. Nowością czwartej edycji Biegu Szlakiem Dzika są medale – puzzle. Pomysł polega na tym, by przez kolejnych 5 edycji zebrać po jednym elemencie układanki, które składają się na obraz szlaku dzika polickiego.

Do udziału w biegu zgłosiło się już ok.  340 osób. Zapisy jeszcze trwają, ale dobiega końca rejestracja elektroniczna (18 sierpnia ostatni dzień). W biegu zapowiedzieli udział goście specjalni, m.in. europejscy medaliści i mistrz świata w kick-boxingu. Gmina Police jest współorganizatorem Biegu. Szczegóły na:  http://www.biegszlakiemdzika4.blogspot.com/

 

 

poniedziałek, 18 sierpnia 2014 roku