17 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się VII Koncert Charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na rehabilitacje Jasia Kabeckiego i Oskarka Chyły. Zebrano prawie 47 tys. złotych.

W trakcie koncertu zlicytowano wiele gadżetów. Na scenie wystąpiły zespoły: CORD, Blue Box, Power Boys, Top One oraz formacja taneczna Exotic Girls. Nie zabrakło również najmłodszych wykonawców  z zespołów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Jeszcze tylko do 26 lutego można wziąć udział w konkursie "CO chcesz? Nie, dziękuję, chcę żyć!”, którego organizatorami są: Powiat Policki i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach a partnerami gminy: Dobra, Kołbaskowo, Nowe Warpno oraz Police.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na szczególne zagrożenie, jakie niesie za sobą tlenek węgla zwany popularnie „czadem” oraz sposoby zabezpieczenia się przed utratą zdrowia lub życia w wyniku jego działania.

Od stycznia 2018r. Mieszkańcy gminy Police mogą składać wnioski o wydanie Zachodniopomorskiej Karty Rodziny oraz Zachodniopomorskiej Karty Seniora uprawniającej do korzystania, z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i innych usług oferowanych przez partnerów Programu.

Dodatkowe informacje oraz aktualny wykaz podmiotów udzielających zniżek i ulg dostępny jest na stronie  internetowej http://rodzina.wzp.pl/

W miniony piątek w Hotelu Dobosz w Policach odbyło się podsumowanie Plebiscytu na najlepszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego.

Impreza po raz czwarty odbyła się w Policach. Oprócz piłkarzy i działaczy udział w gali wzięli przedstawiciele samorządów, w tym m.in. burmistrz Polic Władysław Diakun.

16 lutego w Galerii Obok  Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbyła się wystawa prac Agnieszki Rozmus – mieszkanki Polic, absolwentki Wydziału Malarstwa Scholi Posnaniensis i Wzornictwa Artystycznego WSUS w Poznaniu, projektantki, malarki, witrażystki i rzeźbiarki.

Po przywitaniu licznie zgromadzonych gości przez kierownika Galerii OBOK Tomasz Łoja wystawę oficjalnie otworzył burmistrz Polic Władysław Diakun.