Urząd Miejski w Policach będzie czynny w sobotę 23 listopada 2019 r. w godz. 7.00 - 15:00.

Informujemy jednocześnie, że w Wigilię 24 grudnia 2019 Urząd Miejski będzie nieczynny.

Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku ma 10 lat. Jubileuszowy koncert odbył się w sobotę, 16 listopada br., w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Halina Frąckowiak to gwiazda tegorocznego – zorganizowanego już po raz czwarty przez Powiat Policki – Dnia Seniora. W wydarzeniu, które odbyło się 9 listopada w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, wzięło udział blisko 1,5 tys. seniorów z terenu całego powiatu.

Fundacja GlobalECO zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące montażu instalacji fotowoltaicznych, ekologicznych źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków mieszkalnych, z  dofinansowaniem do 90%. Spotkanie odbędzie się 28.11.2019 r. (czwartek) o godz.18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach jak co roku z okazji Święta Niepodległości przygotował dla policzan dwa koncerty – „Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny” oraz „Ułani, ułani”, podczas których śpiewano najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne.